Oljemålningar hästmotiv

Oljemålningar hästmotiv
Oljemålningar hästmotiv
Oljemålningar hästmotiv
Oljemålningar hästmotiv
Oljemålningar hästmotiv
Oljemålningar hästmotiv
Oljemålningar hästmotiv
Oljemålningar hästmotiv
Oljemålningar hästmotiv
Oljemålningar hästmotiv

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJEMÅLNINGAR, 2 st., Hästporträtt "Tudor" samt "Monsieur", 1918, signerade, information och stamtavlor på baksidan, olja på duk, 48x37 cm

161811

2012-12-07