Axel Olson olja

Axel Olson olja
Axel Olson olja
Axel Olson olja
Axel Olson olja
Axel Olson olja
Axel Olson olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Röda astrar, signerad Axel Olson 44, olja på duk, 27x33 cm

Färgbortfall, viss sprickbildning i färgskiktet

161827

2012-12-10