Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUNDGREN, Sten Oscar (född 1931): "Grå Morgon Wäggaudde", signerad SR, olja på duk, 80x98 cm
161843
2012-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här