Sten Oscar Rundgren oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNDGREN, Sten Oscar (född 1931): "Grå Morgon Wäggaudde", signerad SR, olja på duk, 80x98 cm

161843

2012-12-07