Johnny Oppenheimer oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OPPENHEIMER, Johnny (1923- 2005): "Gul afton", signerad a tergo J Oppenheimer , olja på duk, 27x19 cm

161877

2012-12-10