Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Jagande örnar, signerad Ejnar Kohlman Åland, olja på duk, 52x62 cm
161879
2012-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här