Rolf Hanson färgetsning

Rolf Hanson färgetsning
Rolf Hanson färgetsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANSON, Rolf (född 1953): "Rouboe", signerad, numrerad och daterad Rolf Hanson -89, 18/20, färgetsning, 76x58 cm

161884

2012-12-10