Elsa Beskow akvarell

Elsa Beskow akvarell
Elsa Beskow akvarell

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BESKOW, Elsa (1874-1953): "Vill du läsa?", osignerad, akvarell, 20x18 cm,
LITTERATUR: Avbildad i boken Vill du läsa? II, Andra skolåret, 1958, Norstedt
PROVENIENS: Svensk privatsamling

161898

2012-12-11