Stig Wennström oljemålning

Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

WENNSTRÖM, Stig (född 1938): Kornhamnstorg, signerad Stig Wennström, olja på duk, 73x41 cm

Kuntoraportti

161916

Päivämäärä:

2012-12-07