Stig Wennström oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
WENNSTRÖM, Stig (född 1938): Kornhamnstorg, signerad Stig Wennström, olja på duk, 73x41 cm
Kuntoraportti
161916
Päivämäärä:
2012-12-07