Oljemålning Kornhamnstorg

Oljemålning Kornhamnstorg
Oljemålning Kornhamnstorg
Oljemålning Kornhamnstorg
Oljemålning Kornhamnstorg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kornhamnstorg och Gamla Stan, signerad E R Olsson, olja på pannå, 50x73 cm

161919

2012-12-07