Klubbat för:
4 200 SEK
1 500 SEK
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (5) Gamla Stan, signerade Sven Olof Ehren -80, 178/360, litografier, bladstorlek 49x63 cm vardera
161924
2012-12-06