Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WETTERSTRÖM, Alfred (1863-1934): Motiv från Stockholm, signerad och daterad A Wetterström, olja på duk, 57x91 cm
dukskada, tryckmärken
161928
2012-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här