Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WETTERSTRÖM, Alfred (1863-1934): Motiv från Stockholm, signerad och daterad A Wetterström, olja på duk, 57x91 cm

dukskada, tryckmärken

161928

2012-12-05