Tallrik i porslin Kina emaljfärger 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DJUP TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, diameter ca 23 cm

Kantnagg

161931

2012-12-08