Vaser 1 par Kina

Vaser 1 par Kina
Vaser 1 par Kina
Vaser 1 par Kina
Vaser 1 par Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VASER, 1 par, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, 18/1900-tal, höjd 16 cm

Proveniens: Per Toftagers samling.

Zustandsbeschreibung

En med mynningslagning.

161938

2012-12-09