Porträtt Gustav V

Porträtt Gustav V
Porträtt Gustav V
Porträtt Gustav V
Porträtt Gustav V
Porträtt Gustav V
Porträtt Gustav V
Porträtt Gustav V
Porträtt Gustav V

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PORTRÄTT GUSTAV V: blyertsteckning av CHRONANDER, Bror (född 1880 -1964), signerad och daterad, 40x32 cm samt grafiskt blad av John Söderström, 55/100, 57x42 cm, ramar med krona

gulnader, fläckar

161939

2012-12-05