Yrjö Edelmann litografier

Yrjö Edelmann litografier
Yrjö Edelmann litografier
Yrjö Edelmann litografier
Yrjö Edelmann litografier
Yrjö Edelmann litografier
Yrjö Edelmann litografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (3 st) Paket, signerade Y Edelmann, färglitografi, HC samt 119/150, bladstorlek 62x86 resp 61x89 cm, oramade

fläckar, hanteringsskador

161946

2012-12-05