Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MÄNTYNEN, Jussi (Finland 1886-1978): Björn, signerad och daterad J. Mäntynen 1928, gips, höjd 38 cm
Smärre gulnad
161974
2012-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här