Jussi Mäntynen gips skulptur

Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur
Jussi Mäntynen gips skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

MÄNTYNEN, Jussi (Finland 1886-1978): Björn, signerad och daterad J. Mäntynen 1928, gips, höjd 38 cm

Smärre gulnad

161974

2012-12-10