Gustaf Swenander oljemålning

Gustaf Swenander oljemålning
Gustaf Swenander oljemålning
Gustaf Swenander oljemålning
Gustaf Swenander oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SWENANDER Gustaf (1874-1953): Örn med byte, signerad och daterad 1913, olja på duk, 99x79 cm

161984

2012-12-05