Johan Petterson oljemålning

Johan Petterson oljemålning
Johan Petterson oljemålning
Johan Petterson oljemålning
Johan Petterson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETTERSON, Johan (1957): "Sjö", signerad och daterad a tergo Johan Pettersson 1993, olja på duk, 50x60 cm

161997

2012-12-06