Roj Friberg litografi

Roj Friberg litografi
Roj Friberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIBERG, Roj (född 1934): "Framtidsvision", signerad och datera RF -77, 154/350, litografi, bladstorlek 63x82 cm, oramat

Hanteringsveck, fläckar

162032

2012-12-10