Evald Björnberg oljemålning

Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRNBERG, Evald (1895-1971): Landskap, signerad E. Björnberg 1944, olja på duk, 22x27 cm

162083

2012-12-10