Zoia stilleben på guldgrund
Valmis
2012-12-11
162090
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ZOIA (1903-1999): Stilleben med rosor, på guldgrund, signerad Zoia, olja på pannå, 46x38 cm
Smärre färgbortfall