Stanislaw Zoladz litografi
Closed
2012-12-10
162110
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Vinterbild från Pålsundet "Sandö", signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, 126/250, litografi, 71x53 cm, oramad
Hanteringsveck