Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AVDELNINGSSKÄRM, 4 delad, Kina 1900-tal, bemålad relieffdekor i lack, höjd 183, bredd 162 cm
Slitage
162113
2012-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här