Kinesisk avdeelningsskärm

Kinesisk avdeelningsskärm
Kinesisk avdeelningsskärm
Kinesisk avdeelningsskärm
Kinesisk avdeelningsskärm
Kinesisk avdeelningsskärm
Kinesisk avdeelningsskärm

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AVDELNINGSSKÄRM, 4 delad, Kina 1900-tal, bemålad relieffdekor i lack, höjd 183, bredd 162 cm

Slitage

162113

2012-12-09