Tallrikar Svenskt Tenn

Tallrikar Svenskt Tenn
Tallrikar Svenskt Tenn
Tallrikar Svenskt Tenn
Tallrikar Svenskt Tenn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 12 st, keramik, inköpta på Svensk Tenn på 1960-talet

Nagg.

162134

2012-12-10