Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LUNDBERG, L-G (född 1938): "Heja Sverige", signerad och daterad LG Lundberg -72, färgoffset, 61x50 cm
162146
2012-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här