L-G Lundberg grafiskt blad

L-G Lundberg grafiskt blad
L-G Lundberg grafiskt blad
L-G Lundberg grafiskt blad
L-G Lundberg grafiskt blad

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDBERG, L-G (född 1938): "Heja Sverige", signerad och daterad LG Lundberg -72, färgoffset, 61x50 cm

162146

2012-12-10