Vigon oljemålning

Vigon oljemålning
Vigon oljemålning
Vigon oljemålning
Vigon oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIGON, Louis Jacques (Frankrike, 1897-1985): "Carneval de Nice", signerad Vigon, olja på pannå, 28x36 cm

162147

2012-12-10