Konsolbord 1800-tal

Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KONSOLBORD, sydeuropa, 1800-tal, skuret och förgyllt trä med stenskiva, höjd 90, 118x70 cm

162151

2012-12-09