Patrik Nordström
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, MINIATYRVAS, stengods med brun glasyr, Patrik Nordströms, Den Kongelige Porcelainsfabrik re signerad PN 12-4 1919 II resp Rolf Palm Mölle 1967, höjd 7,5-19 cm
Fotskador, stjärnspricka i foten på Patrik Nordström
162155
2012-12-08