Patrik Nordström

Patrik Nordström
Patrik Nordström
Patrik Nordström
Patrik Nordström
Patrik Nordström
Patrik Nordström
Patrik Nordström
Patrik Nordström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, MINIATYRVAS, stengods med brun glasyr, Patrik Nordströms, Den Kongelige Porcelainsfabrik re signerad PN 12-4 1919 II resp Rolf Palm Mölle 1967, höjd 7,5-19 cm

Fotskador, stjärnspricka i foten på Patrik Nordström

162155

2012-12-08