Madeleine Pyk akvarell

Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Passagerare, signerad M Pyk, akvarell, 17x23 cm,
PROVENIENS: Galerie Pierre, Stockholm

162158

2012-12-11