Magnus Berg oljemålning

Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERG, Magnus (född 1953): Badande, signerad M. Berg, samt signerad och daterad 81 atergo, olja på duk uppfodrad på duk, 24,5x32 cm,
PROVENIENS: Svenska Bilder

162167

2012-12-11