Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERG, Magnus (född 1953): Badande, signerad M. Berg, samt signerad och daterad 81 atergo, olja på duk uppfodrad på duk, 24,5x32 cm,
PROVENIENS: Svenska Bilder
162167
2012-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här