Kinesiska tallrikar

Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, famille rose, 1700-tal, diameter 22,5 cm

smärre nagg

162181

2012-12-10