Britt Marie Malmborg olja

Britt Marie Malmborg olja
Britt Marie Malmborg olja
Britt Marie Malmborg olja
Britt Marie Malmborg olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMBORG, Britt Marie (samtida): Komposition, signerad och daterad atergo BM Malmborg 87, olja på pannå, 40x61 cm,
PROVENIENS: Galleri 1

162183

2012-12-11