Lars Fohlin oljemålning

Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning
Lars Fohlin oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOHLIN Lars (1934-97): "Samtal", signerad Lars Fohlin, olja på duk, 52x52 cm,
PROVENIENS: Svenska Bilder

162192

2012-12-11