Magnus Berg oljemålning

Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning
Magnus Berg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERG, Magnus (född 1953): "Strandglänta", signerad M. Berg, 1989, olja på duk, 40x28,5 cm
PROVENIENS: Galleri 1, Göteborg

162198

2012-12-11