Atenienn nyrenässans

Atenienn nyrenässans
Atenienn nyrenässans
Atenienn nyrenässans
Atenienn nyrenässans
Atenienn nyrenässans
Atenienn nyrenässans

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATENIENN, med låda, 1800-talets slut, nyrenässans, hjultrissor, höjd 80, 50x39 cm

Fanérskador

162214

2012-12-10