Magnus Berg akvarell

Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell
Magnus Berg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERG, Magnus (född 1953): Sittande figur, signerad och daterad M. Berg -78, akvarell, 11x16,5 cm
PROVENIENS: Svenska Bilder

162241

2012-12-11