Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1800-talets mitt, mahogny, höjd 78, 94x50 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, slitage och lagningar
162269
2012-12-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner