Byrå Karl Johan

Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1800-talets mitt, mahogny, höjd 78, 94x50 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, slitage och lagningar

162269

2012-12-11