Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
XXe SIÈCLE. Nouvelle série. No 10 (dubbelnr) Paris 1958, innehållande litografier av Picasso, Debuffet, Zao Wou-Ki, Poliakoff
Omslag med skador
162303
2012-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här