XXe Siecle

XXe Siecle
XXe Siecle

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

XXe SIÈCLE. Nouvelle série. No 10 (dubbelnr) Paris 1958, innehållande litografier av Picasso, Debuffet, Zao Wou-Ki, Poliakoff

Omslag med skador

162303

2012-12-10