Laila Prytz oljemålningar

Laila Prytz oljemålningar
Laila Prytz oljemålningar
Laila Prytz oljemålningar
Laila Prytz oljemålningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRYTZ, Laila (1907-1982): (2) "Slingor" och "Azulejos", signerad och daterad Laila Prytz atergo, olja på duk, 35x27 cm vardera

Färgbortfall, krackeleringar

162312

2012-12-10