Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PRYTZ, Laila (1907-1982): "Grönt-rött-blått",signerad Laila Prytz, olja på pannå, 54x45 cm
Ytslitage
162313
2012-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här