Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRYTZ, Laila (1907-1982): "Grönt-rött-blått",signerad Laila Prytz, olja på pannå, 54x45 cm

Ytslitage

162313

2012-12-10