Erik Jerken oljemålning
2012-12-10
162315
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JERKEN, Erik (1898-1947): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad Jerken 1935, olja på duk, 50x60 cm