Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERKEN, Erik (1898-1947): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad Jerken 1935, olja på duk, 50x60 cm

162315

2012-12-10