Yoshitora Utagawa träsnitt

Yoshitora Utagawa träsnitt
Yoshitora Utagawa träsnitt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YOSHITORA UTAGAWA (verksam ca 1840-1880 ): Skådespelare, diptyk, 36x47 cm

Slitage, småskador

162333

2012-12-10