Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YOSHITORA UTAGAWA (verksam ca 1840-1880 ): Skådespelare, diptyk, 36x47 cm
Slitage, småskador
162333
2012-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här