Owe Zerge oljemålning

Owe Zerge oljemålning
Owe Zerge oljemålning
Owe Zerge oljemålning
Owe Zerge oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZERGE, Owe (1894-1983): Porträtt av kvinna, signerad Owe Zerge, olja på duk, 57,5x40 cm

162336

2012-12-11