Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Stormande hav, signerad Alfr. Thörne, olja på duk, 16,5x25 cm

162340

2012-12-11