Olle Nordberg olja

Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 800 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Gubbar i båt, signerad och daterad Olle Nordberg 69, olja på pannå, 38x52 cm

162344

2012-12-13