Bordsur England

Bordsur England
Bordsur England
Bordsur England
Bordsur England

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, omkring 1900, svart marmor, signerad Barnby & Rust, Hall, höjd 29 cm, nyckel finns

Urtavla med smärre skador

162363

2012-12-11