Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER, Axel (1863-1942): Stilleben, signerad, olja på pannå, 60x77 cm
Smärre ytskador längs ramkant
162378
2012-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här